Haber

Altınordu Belediyesi, kent merkezi ve kırsal mahallelerde konforun artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Ordu Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ilçenin kent merkezi ve kırsal mahallelerinde konfor ve standartların artırılmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Altınordu Belediyesi tarafından kent merkezinde yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yeni Mahalle sokaklarında altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları devam ederken, sokaklarda da mineral yüzeyli doğal begonit taşı uygulaması yapılıyor. Düz Mahalle’de ise gruplar, yaptıkları altyapı yatırımlarının ardından 9 caddenin yollarına sıcak asfalt, kaldırımlarına ise mineral yüzeyli begonit taşı uygulayacak.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Merasim, “Özellikle tarihi mahallelerimizde, kent estetiğinin ön planda olduğu bölgenin yapı kültürüne ve dokusuna uygun mineral yüzeyli doğal begonit taşlarıyla şehrimize ve insanımıza yakışan kaliteli hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sadece altyapı ve yol yapmıyoruz, caddeleri yenilemiyoruz. Bir yandan da istihdamdan kültüre, tarımdan ticarete kadar hizmet verdiğimizi belirterek, “Spordan sanata, turizmden sanata her alanda projelerimizi hayata geçiriyoruz. teknoloji” dedi. – ARMY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu