Yaşam

Benim Güzel Ailem 6. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Benim Güzel Ailem Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in izlemeye alışık olduğumuz sıcacık bir aile hikayesini bir araya getirdiği Güzel Ailem dün akşam 6. bölümüyle ekranlara geldi. Güney Kore yapımı Once Again’den uyarlanan dizinin başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Melis Babadağ, Nergis Kumbasar gibi birçok isim görev alıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Keyifli Ailem son bölüm, tek modül tam izleme ekranı…

Canım Ailem 6. bölümde; Deniz ve Kaan arasındaki gerilim nihayet sona erer.

Sözde evlilik yıldönümlerini kutlamak için yemeğe çıkmak üzere evden ayrılan Deniz ve Kaan, bir anda Kaan’ın annesi Feryal’ı karşılarında bulur. Feryal’in yüzü bembeyaz ve şokta gibi görünüyor.

Kaan ve Deniz’e 10 yıldır görmediği oğlu Oğuz’u gördüğünü söyler.

Kaan ise bu iddiada annesine böbürlenmeye devam edecektir. Onu gördüğü kişinin evine sipariş getiren rastgele bir kurye olduğuna inandırır.

Öte yandan Ferdi, onu çok şaşırtan oyunculuk tekliflerinin sayısını ona söyleyince aileden kimse ona inanmaz.

Derya ve Nedim ise bu haberi duyunca birbirlerini yemeğe davet etmeye karar verirler. Bu sırada kendi evine kapanan Nedim, eşyalarını kayınpederinin yanına taşır.

Sina ise Rasim Usta’ya gider ve ona bir kumpas olduğunu söyler.

Canan ise Sina’ya inanmıştır. Öte yandan gelini Öznur, Damla’yı bir şans daha ikna edip edemeyeceğini anlamak için kurnazca ağzını yoklamaktadır.

Sina, Damla’ya daha yakın olmak ister.

Bu istek onu Damla’nın evinin karşı köşesindeki satılık evi almaya iter.

Önceki Bölümde Güzel Aileme Ne Oldu?

Deniz ve Kaan arasındaki buzlar nihayet erimeye başlar. Ferdi ise yıllardır beklediği bir oyunculuk teklifi alır ve heyecana uyum sağlayamaz. Düşen cephede, işler tekrar düzgün gitmez. Konağın küçük kızı işinden ayrıldığını ve okula devam edeceğini söylüyor. Bazı aile bireyleri bu duruma şaşırırken, bazıları ise saygı duyuyor. Nedim evlerini kapatır ve eşyalarını aile konutuna taşır.

Güzel Ailem 6. Bölüm İzle Ekranı

GÜZEL AİLEM SON BÖLÜM TEK BÖLÜM TAM EKRAN İZLE

haber-aliaga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu