Haber

BlizzCon’da Duyuru: Deathwing, Cataclysm Classic’te Azeroth’a geri dönüyor

 

BlizzCon’da duyuru: Deathwing, Felaket Klasikile Azeroth’a geri dönüyor

 

Deathwing the Destroyer yakında Azeroth’a geri dönecek ve içinden geçtiği kıtalarda dünyanın doğasını sonsuza dek değiştirecek derin bir yara bırakacak. BlizzCon Açılış Töreni’nde duyurulduğu üzere üçüncü büyük Warcraft Dünyasıgenişleme paketi Felaket Klasik;geliştirilmiş seviye atlama deneyimi, yeni zindan zorluk sistemi ve daha fazlasıyla WoW Classic’e yeni bir çağ getirecek!

2024 yılında çıkacak olan Cataclysm Classic, beraberinde bol miktarda yeni içerik ve birkaç kalite değişikliği getirecek. Yenilikler arasında şunlar yer alıyor:

 • Yeni Seviye Sonu:85
 • Yeni Irklar: Worgens ve Goblinler
  1. İttifak’ta müttefik ararken vahşi içgüdülerini yenen lanetli Gilneas’ın esrarengiz ve enerjik sakinleri Worgen’lerOlarak oynayın.
  2. Ada ülkesi Deathwing tarafından yok edildikten sonra yeni yuvasını Horde’da bulan gemi kazası geçiren Bilgewater Karteli senin goblinlerineBana yardım et.
 • Yeni Meslek: Arkeoloji
  1. Arkeoloji,Oyunculara Azeroth’taki kazıları keşfetme, dünyanın tarihsel açıdan önemli ırklarının geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinme ve ödüller kazanma fırsatı sunuyor.
 • Biraz modernizasyon: 
  1. Felaket KlasikGenişletme paketinin 2010’daki ilk sürümünde bulunmayan sınırlı sayıda özellik:
   • Artırılmış ve kolaylaştırılmış seviyelendirme:İçerik güncellemelerinin yüksek hızıyla birlikte, oyuncuların yeni genişletme paketine daha hızlı geçebilmesi için seviye atlama hızları ayarlanacak.
   • Genişletilmiş koleksiyon arayüzü:İlk olarak Wrath Classic ile tanıtılan özellik, yeni transmog sisteminin hesap çapında yönetilmesine olanak sağlayacak.
   • Zindan zorluk değiştiricileri:Wrath Classic’te tanıtılan Titan Rune zindan sistemi, zindan inşaatçılarına yeni zorluklar sunmak üzere geri dönecek.
 • Deathwing’in dönüşünü kutlamak için seçilebilir paketler
  1. Dünyanın Muhafızı’nın dönüşünü kutlamak isteyen Klasik oyuncular için bugünden itibaren iki yeni paket mevcut olacak:
   • Alevli Kahramanlık Paketi, 30 Dolar:Hem çağdaş oyunlarda hem de Classic’te kullanılabilen uçan Ragnaros bineği ve Lil’ Wrathion evcil hayvanının yanı sıra her ikisi de Classic’e özel bir alacakaranlık kült transmog seti ve bir goblin kasabası oyuncağı içerir.
   • Çarpıcı Epik Yükseltme, 80 Dolar:Heroic Pack’teki tüm öğelere ek olarak 80. seviyeye yükseltme (yakalama ekipmanı, çantalar ve az miktarda altınla birlikte) ve 30 günlük oyun süresi.

Felaket KlasikHakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-sahinbey.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu