Yaşam

LEVI’S, 501’in 150. Yılını Boran Kuzenimle Kutluyor

Köklerine bağlı kalarak her yıl yeniden yorumlanan ve bu yıl 150 yılı geride bırakacak efsane jean modeli Levi’s 501, marka yüzü Boran Kuzum’un yenilenen seçkisiyle İlkbahar/Yaz 2023 döneminde çarpıcı görünümler sunuyor.

Başarılı oyuncu Boran Kuzum, iş birliğinin devam etmesinden ve 501’in 150. yıl dönümünden duyduğu heyecanı dile getirerek, “Levi’s ile yeni sezonda işbirliğimizin devam etmesinden dolayı mutlu ve heyecanlıyım. 150. yılında Levi’s ile bu yolu yürümekten gurur duyuyorum. Büyük bir zevkle giydiğim 501 kot pantolondan.” ifadesini kullandı.


Boran Kuzum’un ikonik Levi’s duruşundan ilham alarak kendi tarzını yansıttığı seçkide, 90’lar modasının olmazsa olmazı “denim on denim” tarzının öne çıktığı, kalçada rahatça oturan 501 Levi’s Original Light Indigo Stonewash jean pantolon, Levi’s arşivlerindeki kot pantolonlardan ilham alınarak yeni 501 ’54 gibi elde edilebilir. Silvertab Trucker Light Indigo Stonewash ceketler dahildir. Cesur ve iddialı grafiti baskılı Indigo Trucker ceket, özel tasarımıyla sezonun en trend parçaları arasında yer alırken, Levi’s logolu t-shirtler farklı desen ve renk alternatifleriyle yaz aylarına rahatlık ve dinamizm katıyor.


Levi’s, dünya çapında ikonik modelinin 150. yılını “Best Worn Story” kampanyasıyla duyuruyor. “En Yıpranmış Hikaye” kampanyasında, beşinci düğmeye basan, 501 giyen herkesin yazdığı ve dağıttığı hikayeler yer alıyor. Her zaman yazılan bu mesel, sıradan kahramanlardan ikonlara kadar pek çok karakter, olay ve eşsiz anı içeriyor. Kampanya, 501’in geçmişini onurlandırırken gelecek nesillerin hikayelerine de öncülük etmeyi amaçlıyor.

Boran Kuzum’un 150.yıla özel seçkisi 501 vitrin dahil tüm Levi’s mağazalarında ve levis.com.tr’de satışta.


BU BİR REKLAMDIR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu